Hakkımızda

Logonuzu bi tık büyültemeyiz...!
Biz; işini iyi yapan, fena halde titiz, uykusuzluğu kendine ilke edinmiş görsel iletişim ve tasarım ajansıyız.

Her markanın sağlam bir pazarlama stratejisine ihtiyacı vardır. Grafik tasarım yönlendirmesiyle müşteri odaklı araştırmalara dayanan güçlü stratejiler ve kampanyalar geliştiriyoruz.

Tasarım 78%
Web Tasarım 85%
3D Modelleme 62%
Animasyon 89%
Sosyal Medya 82%

Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kraker Media olarak kartvizitten antetli kağıda, cepli dosyadan zarfa tüm kurumsal tasarımlarınızda yılların deneyimini sunuyoruz. Şirketlerin kurumsal kimliklerini, yazı karakterinden renk tonlarına, kağıt gramajından logolarına kadar komple tasarlıyoruz.

Analiz

Yeni başlayan bir girişimciyseniz, sıfırdan başarılı bir marka haline gelmenize yardımcı oluyoruz. Kurumsal kimlik oluşturma konusundaki uzmanlığımızla hedef kitlenize ve iletişim mesajlarınıza uygun size özel reklam kampanyaları üretiyoruz.

Matbaa Hizmetleri

Ofset matbaa baskı ve dijital baskı işleriniz, katalog, broşür, dergi, el ilanı, insert, kitap, davetiye, tebrik, ve kurumsal kimlik baskı hizmetlerini tasarımdan müşteriye teslimatına kadar aldığımız işin takipçisiyiz.

Tasarım Danışmanlığı

Sizi tüm dikkatimizle dinliyor, tam olarak neye ihtiyaç duyduğunuzu anlıyor ve olmak istediğiniz yere en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal markanızı sadece iç pazara değil eş zamanlı olarak Dünya'ya açan Web Sitenizin tasarımını ve hızlı pazarlama stratejisi web’e ilk adımı atmasnı sağlıyoruz.

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım filmi, bir işletmenin faaliyetlerini, üretim alanlarını, hizmetlerini, yeni bir ürününü ya da yeni oluşturduğu bir kampanyasını anlatmak, tanıtmak amacıyla yapmış olduğu video içeriğe sahip reklam çalışmasıdır. Tanıtım filmi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi ve hizmet alanları hakkında iletmek istediğiniz mesajları en etkili biçimde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.